CIOCIA VIOLA
Dyrektor Placówki "Dąbrowskie Dzieciaki"

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Dodatkowo poszerzyła swoje wykształcenie kończąc Studia Podyplomowe na kierunku Zarządzanie i Technologie Informacyjne w Oświacie w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Pracę z dziećmi rozpoczęła w 1992 roku. Przez 16 lat pracowała jako nauczyciel w szkole. Od roku 2009 pełni funkcję Dyrektora Przedszkola, a od 2011 pełni funkcję Dyrektora Żłobka. Miłość do dzieci jest częścią życia. Sama jest mamą 21 letniego syna. Doświadczenie życiowe i zawodowe sprawiło, że wykonuje Swoją pracę w sposób idealny. Jest perfekcjonistką w każdym celu.

W wolnych chwilach lubi oglądać filmy obyczajowe i przygodowe oraz czytać książki. Podróże są Jej pasją. Marzy o podróż po Ameryce Północnej.

ŻŁOBEK

CIOCIA BEATA
Opiekunka w Grupie "Myszki"

Jest dyplomowaną opiekunką dziecięcą. W opiece nad Państwa dziećmi jest w pełni zaangażowana. Pielęgnuje i dba o ich prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo. Jest osobą odpowiedzialną, cierpliwą i rzetelną. Ma pozytywną aparycję.

Uwielbia spędzać czas z dziećmi. Czerpie radość z wymyślania różnych gier i zabaw dla najmłodszych. Praca w zawodzie opiekunki dziecięcej jest spełnieniem Jej marzeń. Kocha to co robi.

CIOCIA JUSTYNA
Opiekunka w Grupie "Muchomorki"

Ukończyła kurs opiekuna dziecięcego w żłobku. Odbyła 6-cio miesięczny staż pracy w trakcie którego zdobyła doświadczenie do pracy w żłobku.

W opiece nad dziećmi jest w pełni zaangażowana w rozwój i bezpieczeństwo. Stara się aby każdy dzień spędzony w żłobku dawał wiele radości dla dzieci.

Już od najmłodszych lat zawsze lubiła i zajmowała się dziećmi. Praca z nimi zawsze sprawiała Jej satysfakcję i radość.

CIOCIA MARZENNA
Opiekunka w Grupie "Muchomorki"

Jest opiekunką w grupie „Muchomorki”. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi, gdyż pracowała w przedszkolu.

Od najmłodszych lat ma kontakt z dziećmi, które kocha i zawsze zapewnia im dobrą opiekę. Praca z dziećmi zapewnia Jej spokój i radość, którą przekazują dzieci swoim uśmiechem. Ich uśmiech na twarzy i radość w tych małych oczkach jest bezcenny.

CIOCIA KLAUDIA
Opiekunka w Grupie "Biedronki"

Absolwentka Filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego oraz podyplomowych kwalifikacyjnych studiów pedagogicznych zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.

Podczas nauki odbyła praktykę nauczycielską w przedszkolu, a także w szkole podstawowej, gdzie miała okazję prowadzić zajęcia dla uczniów oraz zapoznać się ze specyfikacją pracy nauczyciela. Cały czas stara się dokształcać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, aby praca przyniosła Jej jak najwięcej satysfakcji.

Jest zwolenniczką twórczej zabawy i rozbudzania w dzieciach ciekawości, stawia na indywidualne podejście , pasjonuje się literaturą, którą stara się zarazić swoich wychowanków. Podczas pracy z dziećmi wdraża elementy języka angielskiego, gdyż biegle nim włada. Stara się, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu dostarczał dzieciom wiele radości.

CIOCIA PATRYCJA
Opiekunka w Grupie "Biedronki"

Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie. Studiowała Edukacje Przedszkolną i Wczesnoszkolną na wydziale pedagogicznym. Od momentu rozpoczęcia studiów wiedziałam, iż nauczanie jest moją pasją a jednocześnie zawodem, który chciałam wykonywać. Podczas studiów uczęszczałam na wolontariat do kl. II szkoły podstawowej ,gdzie miałam możliwość obserwowania pracy doświadczonych nauczycieli .Ponadto odbywałam również praktyki w przedszkolu, kl. I-III ,klasach wyższych podstawowych oraz praktykę psychologiczno-pedagogiczną. Po ukończeniu studiów I stopnia byłam również na zastępstwie jako wychowawca w kl. II szkoły podstawowej. Podczas pracy z dziećmi staram się wykorzystywać swoje uzdolnienia oraz wiedzę, którą zdobyłam podczas studiów i przekazywać ją swoim wychowankom. Każdego dnia swojej pracy staram sie ze swoimi wychowankami odkrywać to ,co nowe i nieznane. Uczymy się i bawimy w przyjaznej atmosferze, bo taka atmosfera gwarantuje osiągnięcie sukcesu. W mojej pracy kieruje się przekonaniem, że każdy mój wychowanek jest wyjątkowy i niepowtarzalny – każde dziecko wnosi do tej pracy wiele uśmiechu i radości. Moim celem jest poznanie wychowanków i pokierowanie swojej pracy na ich indywidualne potrzeby pamiętając, że czas dzieciństwa to czas najpiękniejszych wspomnień! Każdego dnia dbam o rozwój duchowny, emocjonalny i intelektualny dzieci, dając im fundamentalne przygotowanie do dalszej edukacji wczesnoszkolnej.

CIOCIA ZOSIA

W wolnych chwilach lubi czytać książki i rozwiązywać krzyżówki, a także relaksuje się pracując w ogrodzie.