Opłaty za rok 2020/2021

ŻŁOBEK

Wpisowe: 250 PLN

Jest to opłata jednorazowa wpłacana w dniu podpisania umowy.

Czesne: 450 PLN/miesiąc/ z dofinansowaniem

Czesne: 985 PLN/miesiąc/ bez dofinansowania

• opiekę dla dzieci do 5 godzin dziennie
Wyżywienie: 12 PLN/dzień

Wyżywienie obejmuje 4 posiłki: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek. Dzieci cały dzień otrzymują do picia nielimitowane napoje.

Wpisowe: 250 PLN

Jest to opłata jednorazowa wpłacana przelewem na konto żłobka w dniu podpisania umowy.

Czesne: 450 PLN/miesiąc

Cena za pobyt dziecka od 6.00 do 17.00. Czesne jest wpłacane na konto żłobka do 5-tego dnia każdego miesiąca. Opłata stała zawiera zajęcia dodatkowe z wyjątkiem gimnastyki korekcyjnej.

Czesne: 250 PLN/miesiąc/kontynuacja