Opłaty za rok 2019/2020

ŻŁOBEK

Wpisowe: 250 PLN

Jest to opłata jednorazowa wpłacana przelewem na konto żłobka w dniu podpisania umowy.

Czesne: 550 PLN/miesiąc

• opiekę dla dzieci do 10 godzin dziennie
Czesne: 450 PLN/miesiąc

• opiekę dla dzieci do 5 godzin dziennie
Wyżywienie: 12 PLN/dzień

Wyżywienie obejmuje 4 posiłki: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek. Dzieci cały dzień otrzymują do picia nielimitowane napoje.

Wpisowe: 250 PLN

Czesne: 450 PLN/miesiąc

Cena za pobyt dziecka od 6.00 do 17.00. Czesne jest wpłacane na konto żłobka do 5-tego dnia każdego miesiąca. Opłata stała zawiera zajęcia dodatkowe.

• opiekę dla dzieci do 10 godzin dziennie
Wyżywienie: 12 PLN/dzień