Opłaty za rok 2017/2018

ŻŁOBEK

Wpisowe: 200 PLN

Jest to opłata jednorazowa wpłacana przelewem na konto żłobka w dniu podpisania umowy.

Czesne: 495 PLN/miesiąc

• opiekę dla dzieci do 10 godzin dziennie
Czesne: 350 PLN/miesiąc

• opiekę dla dzieci do 5 godzin dziennie
Wyżywienie: 10 PLN/dzień

Wyżywienie obejmuje 4 posiłki: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek. Dzieci cały dzień otrzymują do picia nielimitowane napoje.

Wpisowe: 200 PLN

Czesne: 400 PLN/miesiąc

Cena za pobyt dziecka od 6.00 do 17.00. Czesne jest wpłacane na konto żłobka do 5-tego dnia każdego miesiąca. Opłata stała zawiera zajęcia dodatkowe z wyjątkiem gimnastyki korekcyjnej.

• opiekę dla dzieci do 10 godzin dziennie
Wyżywienie: 10 PLN/dzień