image_3

VIOLETTA SOLARSKA-GAD

Dyrektor Żłobka i Przedszkola „Dąbrowskie Dzieciaki”

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Dodatkowo poszerzyła swoje wykształcenie kończąc Studia Podyplomowe na kierunku Zarządzanie i Technologie Informacyjne w Oświacie w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Pracę z dziećmi rozpoczęła w 1992 roku. Przez 16 lat pracowała jako nauczyciel w szkole. Od roku 2009 pełni funkcję Dyrektora Przedszkola, a od 2011 pełni funkcję Dyrektora Żłobka. Miłość do dzieci jest częścią życia. Sama jest mamą 17 letniego syna. Doświadczenie życiowe i zawodowe sprawiło, że wykonuje Swoją pracę w sposób idealny. Jest perfekcjonistką w każdym calu.

W wolnych chwilach lubi oglądać filmy obyczajowe i przygodowe oraz czytać książki. Podróże są Jej pasją. Marzy o podróż po Ameryce Północnej.