Ewelina Kaszuba
opiekunka dziecięca

Skończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza. Obecnie uczęszcza na studia magisterskie na tym samym kierunku na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Interesuje się muzyką, tańcem i podróżami, w wolnych chwilach uczęszcza na zajęcia zumby i w najbliższym czasie planuje zapisać się na crossfit.

W pracy z dziećmi jest osobą życzliwą i ciepłą lecz także stanowczą, gdyż uważa, że dzieci już od najmłodszych lat powinny małymi krokami uczyć się  dyscypliny i dobrego zachowania. Zajęcia z dziećmi, które prowadzi są urozmaicone aby dzieci rozwijały swoje zdolności w różnych dziedzinach. Najczęściej są to zajęcia ruchowe, plastyczne oraz manualne.

Marta Augustyn
opiekunka dziecięca

Ukończyła studia pedagogiczne na specjalizacji edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Obecnie jest na ostatnim roku pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej. Lubi słuchać muzyki przy której można tańczyć, oglądać dobre filmy i bajki, pisać, rysować i kolorować.