Obrońców Tobruku

mgr Beata Stańczak

Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogicznym w Wyższej Szkole Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie. Ukończyła Kurs Pierwszej Pomocy. Zanim dołączyła do kadry „Bajkowe Ludziki” pracowała jako opiekunka dziecięca gdzie cieszyła się ogromnym szacunkiem i zaufaniem wśród rodziców.  Beata to bardzo ciepła i pogodna osoba. Nigdy nie odmawia swoich ramion ale też wprawnie zażegnuje wszelkie płacze i szlochy. Przy niej dzieci się nie nudzą. Uczestniczy w zabawach podczas których stymuluje ich rozwój umysłowy i fizyczny. Jest osobą rzetelną, uczciwą z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą na temat rozwoju i wychowania małego człowieka. Beata wyróżnia się głową pełną pomysłów na zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe. Interesuje się sportem, muzyką popularną oraz prowadzeniem aktywnego i zdrowego trybu życia.

mgr Wioleta Barwicka

Jest osobą odpowiedzialną, uczciwą, cierpliwą, o pogodnym usposobieniu. Cechuje Ją: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, pracowitość, wysoka kultura osobista oraz dobry kontakt z dziećmi.  Nie posiada nałogów. Jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Posiada tytuł magistra nauk pedagogicznych o specjalizacji pedagogika resocjalizacyjna i opiekuńczo-wychowawcza. Posiada doświadczenie niezawodowe oraz praktyki zawodowe z zakresu pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej potwierdzone odpowiednimi dokumentami. Swoim podopiecznym oferuję naukę poprzez zabawę, skojarzenia przy pomocy różnych materiałów graficznych, dźwiękowych. Pracuję z dziećmi nad nauką zasad prawidłowego współżycia społecznego oraz pozytywnych postaw, jak również dbania o higienę osobistą. Oferuję pomoc  w usamodzielnianiu się podopiecznych w rożnych sytuacjach. Interesuje się różnego rodzaju muzyką oraz kinematografią. Lubi czytać książki o tematyce obyczajowej oraz obyczajowo-historycznej. Posiada zdolności manualne: plastyczne i techniczne jak również artystyczne: muzyczne i taneczne. Uwielbia podróżować, poznawać nowe zwyczaje, miejsca oraz ludzi. Zna język angielski w stopniu średnio zaawansowanym oraz język niemiecki w stopniu podstawowym.