Bemowo

Ciocia Ola

Sumienna i cierpliwa, potrafiąca czerpać maksimum satysfakcji z pracy z dziećmi.
Ukończyła kurs zapewniający opiekę dzienną nad dziećmi do lat 3,oraz kurs pierwszej pomocy.
Na co dzień troskliwa i opiekuńcza dla swoich podopiecznych. Prywatnie mama 5 latka. Swoją pracę wykonuje z pasją i oddaniem.

Mokotów

Ciocia Ola

Od 2 lat pracuje zawodowo jako opiekunka dziecięca. Posiadam skończony kurs na opiekuna w Żłobku lub klubie dziecięcym i aby zdobyć jeszcze większą wiedzę na temat rozwoju dziecka planuje studiować pedagogikę.
Uwielbiam pracę z dziećmi a szczególnie lubię prowadzić zajęcia plastyczno-artystyczne.

Ciocia Justyna

Jako opiekunka w żłobku pracuje od 1.5 roku. Mam ukończony kurs opiekuna dla dzieci do lat 3 oraz kurs pierwszej pomocy. Moja praca sprawia mi wiele satysfakcji oraz radości. Jestem osoba odpowiedzialna, cierpliwa i przede wszystkim kochająca dzieci.

Ciocia Roma

Jestem studentką psychologii i interesuję się rozwojem dzieci. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi. Lubię obserwować postępy w rozwoju dzieci, z którymi  pracuję. W wolnym czasie lubię czytać książki i oglądać filmy.