Festyn Rodzinny !!!
  • 0 komentarze

Corocznie w czerwcu organizujemy Festyn Rodzinny! Spotykamy się wspólnie Dzieci, Rodzice, Opiekunowie i Nauczyciele. Dzieci chętnie prezentują swoje talenty aktorskie, plastyczne, sportowe. Radości i uścisków nie ma końca, a potem następuje część rekreacyjno – rozrywkowa. Całe rodziny biorą udział w rodzinnych grach, zabawach i konkursach. Wszystkie atrakcje są podzielone są na kąciki tematyczne, do wyboru przez Rodziców i Dzieci. Największym uznaniem cieszą się zawody sportowe i malowanie twarzy na wzór ulubionych bohaterów. Przez cały czas trwania zabawy można skorzystać z napojów chłodzących, poczęstować się kawą ze słodkim dodatkiem, albo zjeść smaczną przekąskę. :)
W trakcie trwania festynu zachęcamy uczestników do swobodnej zabawy w stroju sportowym. :)
Zapraszamy do wspólnej zabawy!!! :)