O nas

Żłobek-przedszkole.eu – O nas

Powstały w 2007 roku z myślą o wszechstronnym rozwoju Państwa Dzieci. Żłobek i Przedszkole zlokalizowane jest w ustronnym miejscu, a jednocześnie w centrum miasta. Do Placówki można dojść z każdego osiedla zlokalizowanego w centrum lub jego obrzeżach, można także dojechać samochodem albo komunikacją miejską. Jest nowoczesnym budynkiem zbudowany zgodnie z nowoczesną architekturą, dostosowany do potrzeb dzieci. Zapewnia doskonałą przestrzeń zabawową, przestronne korytarze, szeroką klatkę schodową. Sale zabaw są bardzo widne, z każdej strony otoczone dużymi oknami, wyposażone w nowe meble, zabawki, pomoce dydaktyczne, kolorowe.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by dzieci były otaczane należytą i fachową opieką. W naszej placówce zatrudnione są panie posiadające odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie w pracy z dziećmi.

Naszym atutem jest znajdująca się w budynku żłobka i przedszkola kuchnia, w której posiłki przygotowywane są na bieżąco z naturalnych, świeżych produktów zgodnie z normami Instytutu Żywności i Żywienia. Posiłki spożywane przez dzieci są dostosowane do wieku. Współpracujemy także z Nutricią, która kontroluje kaloryczność naszych posiłków, które spożywają dzieci. O prawidłowy smak potraw dba Pani kucharka, jak również o ich estetyczny wygląd, dobry smak. Dodatkowo stawiamy na pewność, że żadne dziecko nie może być głodne, więc dzieci otrzymują dokładki posiłków.